Takto může vypada i váš FPV dron.

Doprava a Platba

Doprava a platba

V tomto okamžiku nabízíme tři možnosti předání zásilky do vašich rukou a to buď pomocí přepravní společnosti GLS ,pomocí České Pošty nebo osobním odběrem. Stejně tak nabízíme dvě možnosti úhrady za objednané zboží. Jednou možností je platba na dobírku a druhou možností je platba převodem na účet. Každá z možností má své výhody i nevýhody. Při platbou převodem na účet počítejte s tím, že balíček bude nejpozději odeslán následující den po připsání platby na účet Need for Quad.
Poplatky spojené s druhem přepravy a platby:
 
Platba převodem na účet:      0,-Kč    V případě platby převodem, nezapomeňte uvést variabilní symbol - číslo objednávky
(č.ú.: 2301246804/2010)
Platba na dobírku Česká pošta:        45,-Kč
Platba na dobírku GLS a  Zásilkovna:                     29Kč,-
Platba na dobírku GLS - Slovensko: 1,9€
 
Osobní odběr:                             0,-Kč
Přeprava společností GLS Česká republika:       89,-Kč   Možnost dodání na GLS Parcelshop (nutno uvést v doručovací adrese konkrétní Parcelshop)
Přeprava společností GLS Slovenská republika:       7,0
Přeprava společností GLS ostatní EU země     :       11,0€
Česká Pošta balík:      108,-Kč
Zásilkovna s určením pobočky pro vyzvednutí:     69,-Kč
Česká Pošta "Dopis A5"            59,-Kč  (U této přepravy je nutná platba předem, odeslání je v obálce s bublinkovou vystýlkou, bez možnosti sledování zásilky, toto doručení je možné jen u drobných a tenkých komponentů).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení