FPV

V této kategorii naleznete vše potřebné pro přenos videosignálu do vašich brýlí. Jedná se o kamery, antény a video vysílače. Výběr těchto komponentů je velice důležitý, neboť při ztrátě signálu vás čeká havárie. Kamery od firmy Foxeer jsou v současnosti jedny z nejkvalitnějších produktů na trhu. Veškeré nabízené kamery jsou velice kvalitní a výběr provádějte jen s ohledem co, která kamera umí. Pokud vaše řídící jednotka umí OSD pak vám postačí základní kamera XAT600 v opačném případě doporučuji kameru Monster V2 nebo Arrow V3. Rozdíl mezi těmito výrobky je hlavně v tom, že jedna z kamer nabízí obraz 16:9 a druhá 4:3. Obě umí snímat i zvuk a při připojení jednoho z konektorů na VBAT můžete sledovat v brýlích i okamžité napětí baterie. Součástí kamery je i čočka (objektiv), která vám může nabídnout panoramatický pohled pro lepší orientaci během letu.

Antény jsou dnes skoro nejtěžší volba, protože každá anténa má své + a -. Zjednodušeně řečeno čím větší zisk anténa má (dBi) tím má menší úhel záběru. Základní anténou je všesměrová 4leaf, touto anténou nic nezkazíte, jediná nevýhoda je ,že ve směru vrcholu má slepý úhel, kde vám může vypadávat obraz. Dalším typem je Paggoda, která dokáže vysílat i přijímat všemi směry, ale je háklivá na poškození. Při drobném poškození rychle klesá kvalita signálu.

Video vysílač (VTX) je neméně podstatnou součástí kvalitního obrazu. U výběru vysílače je nutné se zamyslet zda chcete létat sami někde ve složitém terénu nebo raději ve společnosti dalších lidí si zazávodit na louce. V případě, že jste sólisti vyberte si vysílač se silným signálem 600mW, ovšem v přítomnosti dalších letců je při takovéto síle signálu budete rušit nebo naopak budou rušit oni vás. Proto se doporučuje ve skupině létat s maximální sílou signálu 200mW ideálně však 25mW.

 

Nejprodávanější

9
229901922990
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 1 - 71 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 71 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.